Title

IDEA

W naszej działalności stawiamy na błyskawiczny kontakt z klientem oraz pełną dostępność przejawiającą się w udziale klienta w planowaniu strategii prawnej. Mając jednak świadomość, że szybkie działanie nie jest jedynym warunkiem sukcesu, w oparciu o nasze doświadczenie dbamy także o skuteczność podejmowanych działań tak, aby były one efektywne również pod względem ekonomicznym. Jak każdy przedsiębiorca wiemy także, że aby odnieść sukces niezbędne jest wyróżnienie się na właściwym rynku poprzez świeże spojrzenie na jego strukturę. Dlatego wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wdrożyliśmy Strefę klienta, która zapewni Państwu stały dostęp do informacji o prowadzonych postępowaniach, udzielimy Państwu porad on-line, zaplanujemy spotkanie za pośrednictwem internetowej komunikacji wizualnej oraz przeprowadzimy szkolenie, które pomoże lepiej zrozumieć prawne aspekty prowadzenia działalności gospodarczej.

PRZEDSIĘBIORCY

KLIENCI INDYWIDUALNI

adw. ADAM SOLCZAKAdwokat, członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie od 2013 roku. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, studiował również na Uniwersytecie Jagiellońskim. Specjalizuje się w prawie cywilnym i w prawie gospodarczym. W swojej praktyce zawodowej szczególny nacisk kładzie na problematykę prawną związaną z procesem inwestycyjnym sektora budowlanego, obsługę korporacyjną podmiotów gospodarczych oraz rynku nowych technologii. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Ministerstwie Gospodarki, Sądzie Okręgowym w Warszawie i renomowanych warszawskich kancelariach. Szczególną przyjemność w wykonywaniu zawodu odnajduje w reprezentowaniu klientów na sali sądowej. Włada językiem angielskim. W wolnych chwilach można go spotkać na boiskach piłkarskich Warszawskiej Pragi. Uwielbia także poznawać historię i kulturę innych krajów.

a.solczak@kancelariasolczak.pl

Jesteśmy otwarci na podjęcie współpracy z osobami cechującymi się profesjonalizmem i zaangażowaniem.

Na równi z wiedzą merytoryczną cenimy umiejętność współpracy z wymagającym Klientem biznesowym. Osoby zainteresowane współpracą z kancelarią prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:

biuro@kancelariasolczak.pl